Wiaty

wiata (2)

Wiaty

Wykonujemy wiaty na samochody (typu car port), motory, kłady, łodzie. Według indywidualnych ustaleń jest możliwość wyboru materiałów zastosowanych do produkcji. Konstrukcja jest ze stali czarnej ocynkowanej ogniowo i pomalowanej proszkowo na dowolny kolor.
Zadaszenia wiaty dokonujemy z poliwęglanu komorowego lub litego z ochronną warstwą UV dzięki czemu poliwęglan jest odporny na warunki atmosferyczne. Jest również możliwość zadaszenia z blachy falistej.

 

Palarnie

Jako miejsce odosobnienia dla osób palących proponujemy wiaty, które są osłonięte od wiatru i deszczu dodatkowymi ścianami bocznymi. Wyposażenie dodatkowe to popielniczki i np. ławka. Do indywidualnych ustaleń.

 

Parking dla rowerówzadaszenia062

Miejsca postojowe dla rowerów jako otwarty parking lub zamykane pomieszczenie z furtką. Świetne rozwiązanie by zadbać o ekologiczny styl życia swoich pracowników lub klientów. Wyposażamy parking w wygodny stojak na rowery z możliwością przypięcia roweru zapięciem. Montowane bezpośrednio do podłoża  lub do elewacji. Szczególnie przydatne pod sklepami, fast-food’ami i biurowcami.

 

Altany śmietnikowe

Wolno stojące konstrukcje montowane do podłoża. Stosuje się smietnikowa02je zwykle tam gdzie nie można zastosować murowanej altany. Łatwe w utrzymaniu czystości i zdecydowanie bardziej przewiewne od tych murowanych.

W naszych produktach stawiamy duży nacisk na jakość wykonania, estetykę i funkcjonalność. Na nas się nie zawiedziesz.